נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

טבעות אירוסין בעיצובים שונים

בחירת טבעות אירוסין מעוצבות, היא ללא ספק מרגשת, אך טומנת בחובה בחירה קפדנית, כזאת שתתאים בקפידה לכלה המיועדת וגם תגביר לכם את הסיכוי במעט לצמד מילים I DO. רבות דובר על החשיבות של בחירת טבעת אירוסין, הרי היא זאת שתלווה את הכלה העתידית למשך שנים רבות, כך שהיא חייבת להתאים בקפידה לאופי הכלה. גברים רבים נתקלים בשאלות שונות הקשורות לבחירת הטבעת, כמו – איזה סגנון טבעת לקנות? האם לרכוש טבעת עם יהלום או טבעת רגילה? האם יש חשיבות לעובי הטבעת? לגודל הטבעת ובכלל איזה עיצוב מתאים לכל אחת?

שאלות אלו הן אופייניות לגברים רבים, אך עם מעט מיקוד בבחירה, תוכלו לבחור טבעת מתאימה ביותר לבת הזוג, כזאת שתתאים לאופייה ממש כמו כפפה ליד.

טבעת אירוסין עם יהלום או בלי?

לרוב, טבעות אירוסין מעוצבות מגיעות עם יהלום בולט הנמצא במרכז הטבעת, אך כמובן שאין כללים  מסוימים וניתן לרכוש טבעות בעיצובים שונים, כל אחד על פי תקציבו ועל פי הסגנון שלכד את עיניו. ניתן לרכוש טבעות סוליטר אשר סביבה יש יהלומם רבים, טבעות מיוחדות המגיעות בכמה גוונים של זהב, טבעות עדינות דקות נטולות יהלום ואפילו טבעות בשילוב של אבני חן או פנינים. אך אם ברצונכם להרשים את הכלה, כמובן שמומלץ לרכוש טבעת יהלום מרשימה, כזאת שתדהים אותה. לגבי איכות היהלום, ניתן לרכוש יהלום נקי שעולה לא מעט כסף, אך ישנם יהלומים פחות נקיים שנראים לא פחות נוצצים מיהלומים רגילים, אך מחירם נמוך יותר.

כיצד להתאים את סגנון עיצוב הטבעת לכלה?

סגנון עיצוב משתנה מאישה לאישה, לכל אחת טעם ייחודי משלה המשקף את אופייה. ישנן טבעות עדינות אשר מתאימות לנשים בעלות אופי שקט וסולידי, אך לעומת זאת ישנן טבעות מגושמות וגרנדיוזיות המתאימות לנשים בעלות אופי תוסס. על מנת לבחור את הטבעת המושלמת עבורה, תוכלו פשוט להביט בסגנון תכשיטים שלה ולראות את הסגנון ובכך להחליט, או להיעזר בחברתה הטובה או בבת משפחתה שאולי תוכל להתלוות אליכם לצורך בחירת הטבעת המושלמת עבור הכלה.