נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

header

לימוד תכשיטנות

חבוי בך אמן תכשיטים נסתר? תמיד אמרו לך שיש לך טאצ’ עיצובי ויצירתיות ייחודית?
בוא להוציא מהכוח אל הפועל את היכולות המיוחדות שלך ולהיות מעצב תכשיטים מוביל.


קורס תכשיטנות בסטודיו ענבר, מומחים מזה שנים בהקניית כלים טכניים ולימוד תאורטי של שיטות עיצוב תכשיטים ברמה הגבוהה ביותר. בסטודיו ענבר תוכל להתחיל את חווית הלימוד המקצועית שלך החל מהשלבים הבסיסיים ביותר וללא כל ידע מקדים. שיטות עיצוב וביצוע ליצירת תכשיטים ייחודיים  יילמדו על ידי הצוות שלנו, שידאגו להנחיל לך עקרונות אלו באופן שילוו אותך במשך כל שנות אמנותך בעיצוב תכשיטים אישי על פי סטודיו ענבר.

לימוד צורפות כבסיס לתכשיטנות

אחד הנושאים המורכבים ביותר ברמה המעשית הוא הצורפות והידע טכני הגבוה שהוא דורש. לימודי צורפות בסופו של יום מתבטא במוצר הסופי המתקבל לאחר כל עבודת התכנון הקשה והמורכבת. במהלך לימוד תכשיטנות יקבלו התלמידים הלומדים בסטודיו שלנו כלים רבים, ילמדו שיטות עבודה בסיסיות ומתקדמות להגשמת כל תכנית של תכשיט אותו שרטטו. ידע תאורטי אינו מספיק ועל כן בסטודיו שלנו שמים דגש רב ביותר על הדרכה מעשית לאורך כל השיעורים, כך שכל תרגיל ושיטת עבודה תאורטית נלמדת ברמה המעשית מיד בשיעור על מנת להטמיע בידיים שיטות אלו ולוודא כי השיטות נלמדו היטב.

לימוד תכשיטנות ושרטוט

לימודי תכשיטנות כולל בראש ובראשונה לימודי שרטוט יסודי, מקיף ומעמיק. כמו בכל משימה, על מנת להביאה לביצוע יש קודם כל להכין תכנית מטרה לפיה המשימה תתבצע, כך גם בשרטוט תכשיטים. לימוד קורס תכשיטנות בסטודיו ענבר שם דגש משמעותי על הקניית שיטות וטכניקות גבוהות שלל שרטוט תכשיטים באופן בו יהיה נקל להוריד את העבודה מהדף לביצוע בפועל. כשמקפידים על הפרטים הקטנים, קל לבצע את המשימה ברמה גבוהה.

מדוע לימוד תכשיטנות זו בחירה נהדרת עבורכם?

מי מאיתנו לא חושב על העתיד שלו ולא מחפש את המקצוע שאותו הוא יוכל ללמוד בהצלחה רבה? מעבר לכך שאנחנו מחפשים משהו לנפש שנאהב לעשות, אנחנו גם רוצים ללמוד תחום שבסופו של דבר נוכל להתפרנס ממנו בצורה מכובדת. לכן, אם גם אתם אנשים:

 • יצירתיים
 • שאוהבים לעבוד עם הידיים
 • שרוצים לקחת חלום ולהפוך אותו למציאות
   

הרי שהאופציה של שעורי תכשיטנות היא בדיוק בשבילכם. תכשיטים זה אחד מהתחומים הכי יצירתיים שתוכלו ללמוד ולהעשיר את עצמכם בהם, אז למה לחשוב פעמיים? לימודים כאלה יוכלו להתאים לכם לא רק אם יש לכם חלום ליצור קולקציה ולמכור אותה אלא גם אם אתם פשוט רוצים, למען הידע הכללי, ללמוד איך ליצור תכשיטים יש מאין.

המקום הטוב ביותר ללמוד את התחום

ממש כפי שאם תחליטו לעשות קורס בהנדסה אתם תראו שיש הרבה בתי ספר שונים, כך קורה גם בכל התחום של לימודי תכשיטנות למינהם. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק לאיפה אתם נרשמים כי מגיע לכם לקבל תמורה מלאה עבור התשלום שלכם ועבור ההשקעה. אנחנו ב"ענבר סטודיו" נעשה הכול כדי שחווית הלימודים תהיה עבורכם מהנה וכמה שיותר מעשירה, אז למה שלא תירשמו ללימודים אצלנו עוד היום?

בסטודיו שלנו תיהנו מיחס חם וליווי אישי לאורך כל הדרך

לימוד תכשיטנות חייב להיעשות במסגרת בה התלמיד מרגיש בבית, שהוא יכול לשאול את המרצה כל שאלה ושהתשובה שיקבל תהיה לו ברורה. לכן שמנו בסטודיו דגש רב על הנחיית הקורסים באמצעות המרצים הטובים ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מידע רב אודות לימוד תכשיטנות ועל המסלולים השונים העמודים לפניכם.