נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

לימודי תכשיטנות

תכשיטנות הנו מקצוע מהעתיקים בעולם. כבר בימי קדם שימשו תכשיטים כאמירה חברתית, סמלי מעמד וכקישוט. העיסוק בתחום זה בין אם כתחביב ובין אם באופן מקצועי, דורש ידע ומיומנות בצד יצירתיות.

אף פעם לא מוצאת את התכשיט המושלם? בואי תלמדי כיצד לייצר אותו.

לאורך השנים, תכשיטים שימשו כפריט אופנה חשוב בהופעה הכללית, שמצביע על סגנון, מעמד, סמל ליוקרה. מגוון החומרים, העיצוב וטכניקות העיבוד השונות מאפשרות לתכשיטן לייצר אינסוף סגנונות שונים ובכך להציג אמירה אומנותית המייחדת אותו ואת העונדים את יצירותיו.

בשנים האחרונות, דווקא בשל הצפה של השווקים בתכשיטים המיוצרים ביצור המוני עולה ופורח הצורך באמירות אישיות, ייחודיות בנושאים אופנתיים בכלל ובתכשיטים בפרט. לקוחות רבים חוזרים לשיטה שהייתה מקובלת בעבר ומזמינים תכשיטים אצל תכשיטנים מקצועיים בעיצוב אישי וייחודי עבורם. היצירתיים שבהם בוחרים להשתתף קורסי תכשיטנות המאפשרים להם לצד רכישת מקצוע יצירתי ומהנה גם לפתח עבור עצמם אופנה ייחודית.

לימודי תכשיטנות פותחים בפניך צוהר לעולם

הייצור בעולם התכשיטנות התפתח בעקבות הגדלת טווח החומרים בהם נעשה שימוש, בטכניקות החדשניות בצד הטכניקות העתיקות. על מנת לייצר מוצר בו יעשה שימוש בחומרים המתאימים דרוש ללמוד את לימודי התכשיטנות מהמוכשרים בתחום.

סטודיו ענבר הוקם על ידי צורף ותכשיטן מומחה בשם גבי המשבץ- בחיפה. הסטודיו, הממוקם כיום בתל אביב, חרט על דגלו להמשיך ולעביר את רזי המקצוע לתלמידיו תוך שמירה על מקצועיות ויחס אישי לכל תלמיד בעזרת חוג צורפות אצל ענבר סטודיו עיצוב תכשיטים נוכל להתאים עבורך את רמת הקורס המתאימה לך. באם את בתחילת דרכך בתחום תוכלי להתנסות בלימודי תכשיטנות בסיסיים שיספקו בידייך את הכלים והשיטות לייצור תכשיטים, תוך פיתוח הרעיון העיצובי, והתאמתו למוצר הסופי.

במידה וזוהי לא ההתנסות הראשונה שלך, נוכל להציע חוג תכשיטנות מקצועי שמטרתו להכשיר את  התלמידים לעסוק במקצוע תוך כדי שימת דגש על המוטיב העיצובי.

האם לימודי תכשיטנות מתאימים לכם?

הרצון ליצור משהו עם הידיים חזק מכם? אתם חולמים מזה שנים על יצירת תכשיטים בהתאם לדרישות הלקוח אך מעולם לא עשיתם דבר כדי להגשים את החלום הזה? אם כך, עכשיו זה הזמן הנכון לחשוב על לימודי תכשיטנות. לימודים כאלה ייתנו לכם את הכלים שיהפכו אתכם אחר כך לאנשי מקצוע מובילים, אז למה לחשוב פעמיים? אצלנו בענבר תכשיטים יש קורס של לימודי תכשיטנות ששווה לכם להירשם אליו ויפה שעה אחת קודם, אז למה אתם מחכים?

בכל אחד מהמסלולים, ניתנת לתלמידים אפשרות לעבודה מעשית בתחנת עבודה אישית ולאפשר שימוש במכשור המתקדם ללמוד טכניקות חדשות. בסטודיו קיימת גלריה המאפשרת לבוגרי הסטודיו להציג את עבודותיהם ולהיחשף לעולם העסקי של התכשיטנות.
צוות סטודיו ענבר ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופנייה.

כתובת: רחוב באזל 36, תל אביב.
טלפון: 054-5891074
שעות פתיחה: א’-ה’: 10:00-21:00, ו’: 09:00-12:00.