נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

לימודי עיצוב תכשיטים

כמה רחוק אתם מוכנים ללכת עם הדמיון שלכם?

עיצוב תכשיטי זהב ולימודי עיצוב תכשיטים אצל ענבר עיצוב תכשיטים נועדו בראש ובראשונה ליצור מעצבי  תכשיטים עם חשיבה ייחודית וכלים טכניים ללא שום מגבלה לממש כל חלום ולבטא כל רעיון ייחודי אותו התלמידים המעצבים שלנו רוצים לבטא. אחד הנושאים החשובים ביותר עבורנו היא היכולת להקנות לתלמידים שלנו את היכולת להיות ייחודיים, לא לעשות “העתק הדבק” מתבניות המוכרות לכולם, לפרוץ גבולות דמיון, ללכת עם החלומות והיצירתיות עד הסוף ללא מעצורים אך יחד עם זאת להישאר מחוברים היטב לקרקע הנורמה, האופנה והזמן ולהגיש ללקוחות ולאוהבי התכשיטים עיצובים מושקעים ויצירתיים שיגרמו לכל חובבי התכשיטים להתפעל ולחוש בעוצמת התכשיט ובתכליתו.

לימודי עיצוב תכשיטים בצורה מקצועית

חשבתם, חלמתם, דמיינתם תכשיט, עכשיו איך מביאים אותו לביצוע? כיצד מגיעים למוצר הסופי? לימודי עיצוב תכשיטים מספק ללומדים את הכלים להביא לרישום של המוצר על כל פרטיו המוחשיים הנזקקים על מנת להתחיל בביצוע הממשי שלו וכן להגיש אותו לביצוע מעשי של באמצעים השונים בהתאם לחומרים מהם עשוי התכשיט.

קורס משלים ללימודי עיצוב תכשיטים

על מנת לקבל את המוצר הסופי יש צורך בידע רב ורחב יותר מאשר לימודי העיצוב ברמת הרישום והשרטוט בין אם זה במחשב ובין אם זה בשרטוט דף, יש צורך לדעת להכין תבניות בשעווה, ללמוד צורפות, שיבוץ יהלומים ואבנים בכלל, אמייל ועוד ידע נוסף. בסטודיו שלנו ניתן ללמוד את כל הקורסים הרלוונטיים על מנת להכשיר אתכם לקבל מוצר סופי וממשי, החל משלב התכנון ועד לפרטים הקטנים ביותר.

מחפשים מקצוע לחיים? או שאולי אתם רוצים ללמוד משהו שיוכל להפוך את הזמן הפנוי שלכם לעוד יותר יצירתי ומהנה? אם כך, לימודי עיצוב תכשיטים זו הבחירה הנכונה עבורכם. אם אתם אנשים יצירתיים שאוהבים לעבוד עם הידיים ואם תמיד תכשיטים משכו את תשומת הלב שלכם, למה שלא תבואו ללמוד את המקצוע הזה ברצינות? במסגרת לימודי עיצוב תכשיטים תהיה לכם הזמנות לקבל את כל הידע שאתם צריכים, בין אם זה כולל את: 


ובין אם זה כולל כל דבר אחר שקשור לתחום כמו היסטוריה וכדומה. לימוד בסדנת תכשיטנות זה משהו שכדאי לעשות בצורה המקצועית ביותר כך שחשוב לעבור על סילבוס הקורס לפני שבוחרים איפה ללמוד את התחום היצירתי והמיוחד הזה. 

שיעור ניסיון

אחד הדברים מהם חוששים תלמידים רבים הוא הפחד האם יש להם את היכולת או החיבה האמתית לביצוע מעשי של עיצוב תכשיטים ולכן, ישנם שיעורי ניסיון אליהם ניתן להירשם על מנת להרגיש באופן מעשי את התחושה בידיים של יצירת תכשיט באמצעות צורפות. שיעור זה מסייע לרבים מהמעוניינים והמסוקרנים לדעת האם באמת זה התחום שלבם דורש אליהם והאם יש להם את הגישה הבסיסית הנכונה לעולם עיצוב תכשיטים.

לפרטים ומידע נוסף אודות לימודי עיצוב תכשיטים פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.