נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

בית ספר לצורפות

הצורפות כתחביב לשעת הפנאי יכולה להפוך בקלות למקצוע או עיסוק צדדי, לכל מי שרוצה להשקיע באהבתו לתכשיטים. יכול להיות שיש לכם ידיים טובות ורציתם למצוא כיוון ליצירתיות שלכם, או שתמיד אהבתם והתנסים פה ושם בצורפות או בתכשיטנות מסוגים שונים. החשק ליצור מוכר לרבים שיש להם את הידיים הטובות לכך והם מוצאים תמיד מה לעשות בהן כדי לייצר מוצרים וחפצי נוי. צורפות היא תחום שאפשר לעסוק בו בכמה רמות, ולכן בית ספר לצורפות יכול להיות המקום המתאים לרבים שרוצים לממש את התשוקה שלהם לתכשיטים וליצירה.

מה לומדים בבית ספר לצורפות?

בית ספר לצורפות ענבר מלמד את המקצוע בכמה רמות ולכל רמת ידע. יש סדנאות להתנסויות בצורפות ותכשיטנות, ויש קורסים מלאים למתחילים ולמתקדמים בהיקף של עשרות מפגשים. בקורס צורפות בסיסי תקבלו את כל הידע הנחוץ למי שרוצה לעשות היכרות עם המקצוע ועם טכניקות עבודה בסיסיות. שם תוכלו לרכוש מיומנות ראשונית בעבודה עם חומרי גלם טובים שמהם יוצרים תכשיטים ולקבל נוהלי עבודה נכונים.

 

  קורס צורפות למתקדמים וטכניקות נוספות

  מי שהתאהב בצורפות לאחר הקורס למתחילים מוזמן ללמוד את קורס הצורפות למתקדמים. בקורס זה תלמדו כבר טכניקות הרבה יותר מתקדמות של עבודה עם מתכות, שילוב אבני חן, בניית גופים, טכניקות צורפות עתיקות וייחודיות, הלחמות, מיחזור מתכות וחיבורים קרים ועוד. זה השלב שבו אתם בונים תיק עבודות שיכול להציג אתכם לעולם הגדול ולהקפיץ אתכם לעולם הצורפות ולצעד המקצועי הבא שלכם. אתם יכולים לבחור גם בלימודי טכניקות נוספות כמו עיצוב ורישום מודלים, עיצוב מודלים בשעווה ושיבוץ יהלומים ואבני חן, מה שמרחיב עוד יותר את האפשרויות שלכם בצורפות.

  טעימה ראשונה בסדנה לצורפות

   למי שמעוניין להתנסות רק באופן ראשוני יש גם סדנת צורפות קלאסית שבה אפשר להכיר את הבסיס של העבודה עם תכשיטים בשלושה מפגשים. טעימה נהדרת ואיכותית מאוד. אתם מקבלים הצצה מודרכת לעולם היצירה של התכשיטים ומתנסים בכך. התחלה נהדרת לכל מי שחושב ליצור תכשיטים אם למען עצמו ולמען מקורבים ובני משפחה, ואם למי שרוצה להמשיך ללמוד ולהפוך זאת למקצוע. אתם לא חייבים להתחייב לשום קורס אלא פשוט ללמוד לגעת במתכות ובחומרים ולהבין אם זה מדבר אליכם גם הלאה.

  מה עושים לאחר בית ספר לצורפות?

   

  האפשרויות שנפתחות בפניכם לאחר לימודי בית ספר לצורפות מגוונות מאוד. תמיד תוכלו להיות עצמאים ולהתפתח בדרך העצמאית שלכם, ביצירה ובעיצובים שלכם. תוכלו לעבור קודם התמחות אצל צורפים אחרים כדי לצבור יותר ידע ומיומנות על העבודה לאורך זמן. יש גם מפעלים לסטודיו של צורפים שישמחו להעסיק שוליות ומתמחים כדי לבצע את העבודות בפועל, וליישם את כל העיצובים שהאמנים יוצרים בעצמם. סביר להניח שתרצו להתמחות כמה שנים אצל צורפים מנוסים כדי ללמוד כמה שיותר מהסודות ולהתנסות בעצמכם לפני שתחליטו להיות עצמאים, הכל לגיטימי. לאחר שמקבלים את כל ההכשרה הנדרשת תוכלו לצרוף כל תכשיט שתרצו.

  מכירת תכשיטים ללקוחות בעולם

  אם החלטתם שאתם רוצים ויכולים להתפרנס מאומנות, השמים הם הגבול בפניכם. בית ספר לצורפות יכול לפתוח בפניכם גם קריירה אמנותית בעולם כולו. ידוע שצורפים רבים נעזרים באינטרנט על מנת ליצור ולשווק את המוצרים שלהם בכל העולם. אם השוק הישראלי נראה לכם קטן, או אם נדמה לכם שהטעם שלכם בצורפות יתקבל יותר באהדה במדינות אחרות, יש לכם לא מעט פלטפורמות שתוכלו להיעזר בהן כדי לצרוף תכשיטים ולמכור אותן שם. חנות תכשיטים אינטרנטית היא דרך נהדרת להתפרנס מצורפות וגם למצוא קהל מעריצים לעיצובים ולאומנות שלכם.