נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

קורס תכשיטנות

רוצים ליצור תכשיטים משלכם? חולמים על קולקציה ייחודית בהשראתם ובעיצובכם האישי?
קורס תכשיטנות של סטודיו ענבר, יספק לכם את הכלים הטובים ביותר להגשמת החלום.

מגוון רחב של קורסים – התאמת קורס לאישיות

אם תמיד הבחנתם שיש לכם טעם משובח ורעיונות יצירתיים במיוחד, שיש לכם רגישות בידיים ליצירות ושאתם בעלי עין חדה, ואוהבים חדשנות, הגיע הזמן לעשות עם זה משהו.
שיעורי תכשיטנות של ענבר הנו קורס מקצועי ואיכותי המספק לכם כלים מקצועיים להגשים את החלומות שלכם, ולהעניק לכם מקצוע עם הגשמה וסיפוק עצמי, מקצוע לנשמה.

לרשותנו מבחר של קורסי תכשיטנות להציע למתעניינים, קורסים בסיסיים לצורפות, קורס שרטוט ובו הדרכה יסודית על תכנון של תכשיטים בעיצוב מיוחד והעשרת הידע, קורס מודלים בשעווה, קורס/לימודי צורפות מקצועי ועוד…

קורס תכשיטנות של ענבר סטודיו

כל אחד יכול לבחור בקורס המתאים לו בהתאם לרצון והצורך שלו להתמקצע בתחום, ניתן גם לקחת קורס תכשיטנות קצר בשביל החוויה וההיכרות עם עולם הצורפות והתכשיטנות ברמה החובבת והחווייתית.
בכל אחד מהקורסים בסטודיו מחכים לכם צוות איכותי שידריך אתכם באופן המקצועי ביותר וייקח אתכם אישית על מנת להקנות לכם את כל הכלים הנלמדים בקורס.
לרשותנו בוגרים רבים המצליחים מאוד ביצירותיהם לאחר סיום הלימודים בסטודיו שלנו. נשמח לקדם ולהיות המדריכים שיסייעו להקנות לכם את הכלים שיוציא מהכוח אל הפועל את היכולות החבויות שבכם.

קורס תכשיטנותקורס תכשיטנות מבית ענבר סטודיוקורס תכשיטנות בתל אביב


תכשיטנות זו מתנה נפלאה לאדם יצירתי

אתם מחפשים את המתנה המושלמת לבן שלכם? לבת? או אולי לחברה טובה שיש לה כישרון רב בידיים?
אם כך, הגיע הזמן שתחשבו על האפשרות של קורס תכשיטנות כי זו יכולה להיות מתנה מקורית, שונה ומאוד שימושית. לא תמיד כאשר מדברים על קורסים מדברים על קורס שיכול להתאים רק למי שמחפש לעצמו קריירה לחיים כי קורסים כאלה יכולים להיות גם לנפש. זה נכון שי אנשים שעושים קורסים כאלה מתוך מטרה להגשים את החלום על קו עיצובי חדש של תכשיטים אך יש גם מי שפשוט נהנה ללמוד ולהרחיב אופקים.

המקום הטוב ביותר לקורסים בתחום התכשיטנות

מה שבטוח זה שכאשר מדברים על קורס תכשיטים מדברים על קורסים שאפשר לעשות בלא מעט מקומות. לכן כדאי לבדוק שאתם בוחרים מקום מוביל, מקצועי וכזה שייתן למשתתפים בו תמורה מלאה על התשלום.

צרו אתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים ומידע נוסף אודות קורס תכשיטנות וכן לייעוץ להתאמת הקורס מתאים עבורכם.