נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

סדנת תכשיטים

עולם התכשיטים הנו עולם רחב היקף, אשר היצירתיות והביטוי העצמי משתקפים מכל יצירה ויצירה. ניתן לומר בוודאות כיום כי התכשיטים מהווים חלק מאתנו כבר אלפי שנים. ממצאי ארכאולוגיה עתיקים ביותר מצביעים על כך שמציאות התכשיטים הנה חלק אינטגרל מהתרבות של כל אחד ואחד מאתנו, בכל מקום ובכל זמן.
סדנת תכשיטנות הנה הסדנה שמאפשרת לנו לעשות צעדים ראשונים בכניסה לעולם המסורתי והנפלא של יצירת תכשיטים ללמוד את סודות עיצוב תכשיטי זהב בסטודיו שלנו שמציע לתלמידים המתעניינים מגוון רחב של אפשרויות לימוד והדרכות שונות בנושא תכשיטים, החל מלימודי צורפות, שרטוט ועיצוב תכשיטים, עיצוב מודלים בשעווה ועוד קורסים וחוגים מגוונים.

חשוב לדעת

סדנה זו אינה מצריכה כל ידע קודם בתכשיטנות, הסדנאות השונות בתחום מלמדות את כל הסדנאות על הנחת יסוד כי לאף אחד מן התלמידים אין רקע קודם. יתרון זה מאפשר לכם המתעניינים בעולם עיצוב תכשיטים בבית ולעשות את דריסת הרגל הראשונה שלכם בתחום וזאת מבלי לדאוג כלל להשתלבות שלכם בחומר הנלמד מכיוון שהצוות המיומן והמקצועי שלנו יסייע לכל אחד ואחת מכם להבין ולהיות בטוחים בחומר אותו אתם לומדים.

יצירת חוויות וזיכרונות בכל סדנת תכשיטים

את סדנת התכשיטנות ניתן לעשות גם בתור סדנת העשרה חווייתית, והיא מהווה מתנה מושלמת לחברים או בני משפחה אותם אתם רוצים להפתיע עם מתנה שיש בה ערך מוסף.
נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מידע נוסף על הסדנה, קורסים בעיצוב, לימודי ערב בצורפות ועוד.

סדנת תכשיטנותסדנת תכשיטים בתל אביבסדנת תכשיטים

מדוע סדנת תכשיטים זו הבחירה המושלמת עבורכם?

כל מי שאוהב ליצור, לעשות דברים עם הידיים ולראות את המוצר המוגמר בסופו של דבר מרגיש בתקופות מסוימות בחיים שזה חזק ממנו. לכן, אם גם אתם אוהבים את התחום הזה של החיים ואם תמיד רציתם לדעת איך בעצם מייצרים תכשיטים, הגיע הזמן שתעשו כל מה שאתם יכולים כדי להגשים את החלום הזה. אתם לא חייבים בסופו של דבר להקים סטודיו או ליצור קולקציה של תכשיטים כדי למכור אותה כי לפעמים רק להכיר את התחום יותר לעומק זה מספיק. לכן אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולעשות סדנת תכשיטים מעניינת כי במסגרת כזאת תוכלו לקבל את הכלים הכי חשובים בתחום הזה. אחרי סדנה כזאת תוכלו להחליט האם אתם רוצים להמשיך ולהעמיק את הידיעות שלכם בתחום, אז למה אתם מחכים?

המקום המוביל לחוויה של סדנת תכשיטנות מקצועית

כמו כל דבר אחר שאתם עושים בחיים, גם כאשר מדובר על סדנת תכשיטנות עדיף יהיה לעשות זאת במקום רציני, מוביל וכזה שתקבלו בו תמורה מלאה לכסף שלכם. לכן אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כי אצלנו ב"ענבר סטודיו" תוכלו ליהנות מחוויה שתשאיר לכם טעם של עוד. יש אצלנו סדנת תכשיטים שמתאימה לכל הגילאים ואתם לא צריכים לחשוש אם אתם מגיעים בלי ידע מוקדם בתחום. הכנו במיוחד עבורכם סדנת תכשיטנות שלא דורשת ידע מוקדם, אז למה שלא תנסו זאת? פנו אלינו עוד היום, הירשמו לסדנה ותראו שלא תצטערו על כך כי תכשיטים זה עולם אינסופי, יצירתי ומהנה!

לפרטים צרו קשר עוד היום!