נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

לימודי צורפות

בית ספר לצורפות - זאת ההזדמנות שלכם לפתח את הסגנון המיוחד שלך למקצוע!

צורפות היא אחד המקצועות הקדומים, המוערכים והמשלבים בתוכם עיצוב וייצור של אומנות שימושית. השימוש בטכניקות ובחומרים הנכונים להבעה מושלמת של הרעיון, חשובה לא פחות מהרעיון בעצמו.

אם זו ההתנסות הראשונה שלכם בלימודי צורפות או שכבר התנסתם בעבר?

לימודי צורפות זוכים לעדנה מחודשת. בעולם בו הייצור ההמוני שולט בתרבות הצריכה, עבודות יד בעלות אמירה ייחודית זוכות להערכה רבה. בעבר, לימודי צורפות נעשו מאב לבן וכך נשמר המקצוע במשפחות שזו היתה התמחותם. בסטודיו ענבר, תוכנית הלימודים נבנת ומועברת על ידי צורפים מומחים מהתחום השמו לעצמם כמטרה להעביר את רזי המקצוע.
בסטודיו ענבר נוכל להתאים את הקורס המתאים ביותר עבורכם.

אנו מציעים שלוש קבוצות לימודי צורפות:

סדנאות התנסות חוויתית בת שלושה מפגשים אשר בה נכין תכשיט מעוצב על ידיכם בטכניקות צורפות קלאסיות, נלמד את סביבת עבודתו של הצורף וכליו, נחווה חוויה מעמיקה ויסודית של הכנת תכשיט משלב העיצוב והתכנון ועד ללטוש וגימור מושלמים.

בית ספר לצורפות בסטודיו ענבר

באם ברצונכם לעסוק בתחום כתחביב או כמקצוע נוכל ללמדכם את לימודי הצורפות הבסיסים. בקורס נכנסים התלמידים לעולמם של הצורפים, מכירים את שיטות העבודה, הכלים ושיטות הייצור השונות. בנוסף, נלמדות טכניקות העבודה הרבות והמגוונות כמו פיצור, ניסור, כיפוף והלחמה. שיטת הלימוד מתאפיינת במקצועיות רבה והקשבה אמיתית לאופי והסגנון המיוחד של כל תלמיד. במהלך הקורס יעצב התלמיד תכשיט על פי עיצובו בעמדת עבודה אישית, ויתאפשר לו להנות מהמיכשור המתקדם של הסטודיו.

במידה ואתם כבר מעורים בתחום וברצונכם ללמוד בבית ספר לצורפות למען רכישת מקצוע, סטודיו ענבר מציע לימודי צורפות מיקצועי שיתאפיין בלימוד של טכניקות מורכבות תוך שימת דגש על הפאן העיצובי והאמירה האישית. בקורס יעצב התלמיד תכשיט בעיצובו ויבנה תיק עבודות מיקצועי שיציג את יכולתיו המקצועיות. בכל עבודה ועבודה יושם דגש על טכניקות שונות כמו חיבור בין מתכות שונות, הלחמות מרובות ועדינות, חיבור קר- ניטים וצירים, מחזור מתכות-התכת שאריות, רידוד ומשיכת חוטים, שילוב אבני חן, בניית גופים בעלי נפח וטכניקות עתיקות בצורפות.

בית ספר לצורפותלימודי צורפות


לבוגרי בית הספר לצורפות הזדמנות להנות בצד רכישת הידע הרחב גם מגלריה המציעה במה לתכשיטים והעיצובים היחודיים של בוגרי הסטודיו ומוריו ובכך להחשף אף להיבט העסקי של עולם עיצוב תכשיטי זהב בארץ.
ניתן לברר על קורסים נוספים שלנו כמו לימודי עיצוב תכשיטים במרכז ועוד אז בואו להתרשם מהסטודיו המקצועי והיחס האישי שיעזור לכם לבחור את המסלול המתאים לכם.

צוות סטודיו ענבר ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופנייה.

כתובת: רחוב באזל 36, תל אביב.
טלפון: לוקה דלצ'רו – 054-5891074

 

שעות פתיחה: א’-ה’: 10:00-21:00, ו’: 09:00-12:00.