נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

header

קורס צורפות

זה הזמן שלכם לגלות את האמן שבכם.
סטודיו ענבר מזמין אתכם לגלות עולם שלם ועשיר של יצירה בלתי נגמרת ובלתי מתפשרת.


אם אתם רואים בעצמכם אנשים יצירתיים עם כישורים טכניים גבוהים, אם אתם דואגים תמיד לפרטים הקטנים של כל דבר ודבר, אם יש בכם עקשנות לסיים כל דבר עד הסוף, לימוד צורפות זהו המקצוע המתאים ביותר עבורכם.
לימודי צורפות ו/או עיצוב תכשיטים מבית חברת ענבר מספק פלטפורמה להצלחה במקצוע הצורפות כמעצבים פרטיים ומסחריים. בסטודיו ענבר תקבלו את כל הכלים שיאפשרו לכם להוציא מעצמכם את הכישורים הגבוהים והמשובחים ביותר שבכם.

ידע ומקצועיות

לימודי צורפות בסטודיו ענבר מתבצע בכמה רמות כאשר הרמה הבסיסית ביותר נלמדת בסדנת חובבים לאלו שאינם בטוחים בחיבור שלהם לעולם האומנות של עיצוב תכשיטים ומעוניינים לגלות את רמת התשוקה שלהם ליצירה מסוג זה. סדנה זאת הנה סדנה בת 99 שעות, שלוש מפגשים בסך הכל המקנים מושגים בסיסיים והיכרות כללית ובעיקר חוויה. לאחר מכן נדרש לעבור קורס צורפות בסיסי הכולל הקניית ידע פרקטי ותאורטי והגעה לרמה של יצירה עצמאית בצורפות ברמה בסיסית. מתוך הידע הנצבר בשני קורסים אלו (אף על פי שהסדנה איננה חובה) אנו עולים רמה לרכישת ידע מקצועי ומיומנות גבוהה ביותר בקורס לימוד צורפות מקצועי אשר בו מכשירים כל אחד ואחד בקורס להיות צורף מקצועי בעל כל הידע הטכני והתאורטי הדרוש בכדי לממש כל יצירה שיחפוץ באמצעות הצורפות.

קורס צורפות נותן לכם יתרון בינלאומי

אחד היתרונות המשמעותיים של יצירה בכסף ובזהב היא בכך שזוהי אמנות מעשית ויוקרתית המוערכת בכל העולם. לקורס צורפות פותח צוהר של ממש להצלחה בינלאומית, בשפה המשותפת לכל העולם, שפת האיכות, שפת האמנות. ניתן לראות מעצבים רבים בארץ אשר מצליחים מאוד בעולם ומביאים את ההשפעה האישית שלהם מחייהם לתוך היצירות הייחודיות שלהם.

הצוות שלנו

צוות המורים שלנו הנו צוות מקצועי ואיכותי ביותר בתחומו אשר מלווה וליווה מזה שנים עשרות רבות של תלמידים בקורסי צורפות בכל הרמות. לצוות שלנו ניסיון רב בהרצאה מול סוגי תלמידים שונים, ועושה כל מאמץ על מנת להעניק לכל תלמיד ותלמיד יחס אישי, ולספק מענה לכל שאלה ולכל בעיה בה הוא נתקל במהלך לימוד בחוג הצורפות שלנו
לכל שאלה או התלבטות ניתן לפנות אלינו לשיחת טלפון והתייעצות בנושא לימוד צורפות. הצוות המקצועי יסייע לכם לבחור את המסלול המתאים עבורכם בסטודיו.

הדרך שלכם להצלחה אישית וייחודית מתחילה בסטודיו ענבר.

 לחץ כאן לפרטים נוספים על רעיונות לעיצוב תכשיטים