נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

ההיתרון בלעצב התכשיטים

אין ספק כי תכשיטים נחשבים למתנה אהובה מאוד על אנשים רבים. בין אם מדובר בטבעת אירוסין, צמיד משובץ יהלומים, עגילים משובצים יהלומים או כל סוג אחר של תכשיט, ,תמיד כיף לקבל תכשיט בתור מתנה. אנשים רבים אינם מודעים לאפשרות של עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית, באמצעות אפשרות זו אתם יכולים להחליט על עיצוב של תכשיט התואם את הרצונות שלכם וכולל בתוכו אלמנטים ספציפיים בהם אתם מעוניינים. לא משנה אם מדובר על מתנה לאדם קרוב אליכם או שמא מדובר על תכשיט אישי עבורכם, ישנן מספר סיבות שבגינן קיימת עדיפות לעצב תכשיט בהתאמה אישית.

ייחודיות 

אחד היתרונות הבולטים ביותר של עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית הוא הייחודיות של כל תכשיט ותכשיט. תכשיטים בהתאמה אישית נחשבים להרבה יותר מיוחדים מאשר תכשיטים המופיעים בחלונות הראווה של החנויות השונות. במידה ומדובר במתנה לאדם קרוב אליכם, אין ספק כי הוא יאהב את התכשיט פי כמה וכמה מתכשיט רגיל מאחר והוא יהיה מודע לכך שהשקעתם מחשבה בעיצוב התכשיט כדי להפוך אותו להרבה יותר מיוחד. זוהי אחת הסיבות לכך שנשים רבות מעדיפות טבעות עליהן מוטבעים שמות ילדיהן ולא טבעות רגילות שאינן כוללות אלמנטים מיוחדים.

אתם יכולים להיות בטוחים שתאהבו את התכשיט

ברגע שאתם מתחילים לעבוד עם אנשי המקצוע של סטודיו ענבר-לוקה אתם יכולים בטוחים כי בסוף התהליך אתם תקבלו תכשיט שאתם תאהבו ותוכלו ליהנות ממנו למשך תקופות ארוכות מאוד. אנשי המקצוע של ענבר-לוקה משקיעים את מירב המאמצים על מנת להבטיח התאמה גבוהה ככל הניתן לרצונות של כל לקוח ולקוח. לכל אדם יש סגנון וטעם שונה בבגדים, אוכל וכך גם בתכשיטים. אצלנו בסטודיו אנו שומעים על מקרים רבים בהם אנשים אינם מצליחים למצוא תכשיט שתואם את הסגנון שלהם ואת הרצונות האישיים שלהם, לאחר שאנו מספרים להם על האפשרות לעצב תכשיטים בהתאמה אישית הם מיד נענים בחיוב והתוצאות מדברות בעד עצמן. סטודיו ענבר-לוקה לא מכיר את המושג "בלתי אפשרי", אי לכך אנו מבקשים ממכם להגיע אלינו עם כל רעיון שעולה ברוחכם ואנחנו מבטיחים להשקיע את מירב המאמצים כדי להפוך את הרעיון שלכם למציאות.

יצירת תכשיט מדויק עבור אדם שאתם אוהבים

יתרון משמעותי נוסף של עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית הוא שעל ידי מחקר קצר אתם יכולים ליצור תכשיט מדויק עבור האדם שאתם אוהבים, תכשיט שיענה על כל הדרישות שלו וישאיר אותו חסר מילים. באופן הזה אינכם צריכים להתפשר ולבחור בתכשיט מסוים שאינו תואם את כל הרצונות של האדם היקר לכם רק מאחר ולא הצלחתם למצוא את התכשיט המדויק עבורו. במסגרת עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית אתם יכולים להחליט על גודלו של התכשיט, על סוג האבנים שיהיו משובצות בתכשיט ועל כל פרט שאתם מסוגלים לחשוב עליו.