נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

ייעוץ עסקי בתחום התכשיטנות

ייעוץ עסקי הוא תחום התופס תאוצה בשנים האחרונות ונראה כי יועצים עסקיים רבים תופסים נישה מסוימות ומתמקצעים בה. ישנם יועצים המתמחים בתחום הייעוץ לאולמות אירועים, ישנם בתחום המסעדנות, חברות הייטק ולאחרונה אונו שומעים גם על יועצים המעניקים ייעוץ עסקי לתחום התכשיטנות. תחום התכשיטים התפתח רבות בשנים האחרונות תודות לפיתוח חנויות מסחר און ליין המאפשרות ללקוחות לרכוש תכשיטים בקלות רבה דרך החנות ולקבל את התכשיטים עם שליח עד לפתח ביתם. כמו כן, ישנן פלטפורמות מסחר נהדרות דרכן ניתן למכור תכשיטים כגון – "אטצי" המוכר בתחום, דרך אי-ביי, אמזון ועוד מיני רבים.

על מנת להיכנס לעולם הגדול ובכלל ניהול עסק בתחום התכשיטנות על פי הטכנולוגיה המתקדמת, יש צורך לבצע זאת בצורה מקצועית ביותר על מנת לממש את הפוטנציאל של העסק ולמכור כמה שיותר זאת ניתן לביצוע על ידי ייעוץ עסקי בשיטת בדוקה ומוכחת. יועץ עסקי לעסקים קטנים יתאים עבור מעציבם ומעצבות המתעסקים בעיצוב תכשיטים ויאפשר להם לדרוס רגל בתחום הניו מדיה המאתגר ולזכות באפיק פרסום יעיל המותאם לקהל היעד שלהם.

שלבי עבודתו של יועץ עסקי בתחום התכשיטנות:

הכרת הנפשות הפועלות – בשלב הראשוני יועץ עסקי יכיר את הנפשות הפועלות בעסק, בין אם מדובר על יבואנים של תכשיטים, אם מדובר על מעצבים או מעצבות אשר לוקחים את חומרי הגלם ויוצרים מהם יצירות מרהיבות או אם מדובר על עסק המעניק קורס עיצוב תכשיטים עבור מי שמעוניין לעצב בעצמו תכשיטים ולמכור אותם בדרכים שונות.

מחקר שוק – בשלב הבא היועץ יבצע מחקר שוק בתחום ויבחן את המתחרים ואת פעילותם, את קהל היעד הרלוונטי לתחום במטרה לבנות לאחר מכן תכנית עסקית המותאמת בקפידה לקהל היעד של הלקוח. שלב זה הוא חשוב, כיוון שדרכו לאחר מכן ניתן לבנות את המערך השיווקי ולבצע את פיתוח העסק באפיקי מדיה שונים.

בניית תכנית עסקית – לאחר ההכרות המעמיקה של בעלי העסק ובחינת המתחרים וקהל היעד, היועץ העסקי יבנה יחד עם בעלי העסק תכנית אשר תכיל את תהליכים העבודה העתידיים והעכשוויים במטרה לבצע סדר בעסק ולבחון כיצד להגדיל את הרווחיות. אם זה על ידי בניית חנות און ליין לרכישת התכשיטים, ניהול עובדים, התנהלות מול ספקים, חזון העסק ועוד מני רבים.

ליווי ויישום התכנית – השלב המאתגר הוא מימוש הפוטנציאל של העסק על ידי יישום התכנית העסקית שלב אחרי שלב במטרה להגיע ליעדים שהוצבו במהלך התכנית. דרך זאת אינה קלה ודורשת שיתוף פעולה מלא של הלקוח ויישום כל הגורמים שנכתבו מראש כדי להגיע ליעדים ולהתחיל לראות תוצאות בשטח.

לסיכום, ייעוץ עסקי על ידי יועץ המתמחה בתחום לימודי תכשיטנות היא ללא ספק דרך נהדרת עבור מעצבים או יבואנית בתחום התכשיטנות להגדיל רווחים ולהתנהל בצורה טובה יותר ביום יום, ולכן על בעלי העסק לשתף פעולה ולבצע את המשימות כדי להגיע ליעד  ולהגדיל רווחיות.